AMA Racing East Hare Scrambles Championship Series

Class Results: 50cc (4-8)

P. RIDER HOMETOWN MCH TOT RD1RD2RD3RD4RD5RD6RD7
4-185-27-178-18-88-289-19
1.Benjamin Wright GILLETT, PA UNK 17230 6 25 30 30 30 21
2.Colby M Davis BERKSHIRE, NY UNK 16825 25 18 25 25 25 25
3.Jason Tino PHILLIPSBURG, NJ KTM 102 30 30 21  21  
4.Tanner Whipple COLONA, IL UNK 87  21 15 21  30
5.Michael A Delosa GILLETT, PA UNK 8121 16 16 13  15  
6.Max Fernandez OTTSVILLE, PA KTM 5318 11 14 10    
7.Morgan R Best RICHFORD, NY UNK 4411  12 7  14  
8.Robert J Motto NEW PHILADELPHIA, PA KTM 4115  15 11    
9.John D Manera MILLVILLE, NJ KTM 40 9  18  13  
10.Zachary Kowanick SCRANTON, PA KTM 3816  10 12    
11.Michael Nirdlinger Jr BROWNS MILLS, NJ KTM 35 21  14    
12.Michael Beeler WATERFORD WORKS, NJ KTM 34 18  16    
13.Ty Lockard PHILLIPSBURG, NJ KTM 2913  11 5    
14.Austin Brune EVANSVILLE, IN COB 18      18
15.Ross Niewoehner LIME SPRINGS, IA UNK 18    18   
16.Maxim R Bowden LOCKPORT, NY KTM 18     18  
17.Austin Danhauer HON 16      16
18.Ian Potter CANDOR, NY KTM 16     16  
19.Jackson Heim LAKEVILLE, MN KTM 16    16   
20.Aryah C Brown NEWBURGH, IN HON 15      15
21.Chanler Lokken COHASSET, MN UNK 15    15   
22.Alex Thomas DOWNINGTOWN, PA KTM 15 15      
23.Brady Kittock FARMINGTON, MN KTM 14    14   
24.Judge Tice BROWNS MILLS, NJ KTM 14 14      
25.Burke Marsiglia SPARKS GLENCOE, MD KTM 1414       
26.Kyle Magnuson STILLWATER, MN UNK 13    13   
27.Timmy Conrad HARRISBURG, PA YAM 13  13     
28.Tyler Silvia WILLISTON, VT KTM 13 13      
29.Kamren Lehman CANDOR, NY KTM 12     12  
30.Jayme French WEST FARGO, ND KTM 12    12   
31.Devin Macavoy MILLVILLE, NJ HON 12 12      
32.Camryn Van Valen YORK HAVEN, PA HON 1212       
33.Allen Adkins RICHLAND, NJ KTM 12 4  8    
34.Joseph Goth BECKER, MN YAM 11    11   
35.Julian Wojcik LANDENBERG, PA UNK 11 2  9    
36.Drew Anderson CEDAR, MN KTM 10    10   
37.Mark Brogen MILLVILLE, NJ UNK 10 10      
38.Peyton Van Valen YORK HAVEN, PA YAM 1010       
39.Emma Anderson CEDAR, MN KTM 9    9   
40.Paul R Best Jr. RICHFORD, NY UNK 99       
41.Aundrea Artmann ZIMMERMAN, MN UNK 8    8   
42.Jimmy Lambert UNK 8 8      
43.Salvin Artmann ELK RIVER, MN UNK 7    7   
44.John Bare III UNK 7 7      
45.Maxwell Anderson CENTER VALLEY, PA YAM 7 1  6    
46.Philip Keenan GRAND RAPIDS, MN KTM 6    6   
47.Justin Buchta CEDAR, MN HON 5    5   
48.Hunter Keen MILLVILLE, NJ HON 5 5      
49.Dalton Kittock FARMINGTON, MN KTM 4    4   
50.Troy Kopec DENVILLE, NJ YAM 4   4    
51.Ryder Gerulli BIWABIK, MN UNK 3    3   
52.Justin Adkins RICHLAND, NJ YAM 3   3    
53.Ryan Swietanski SEWELL, NJ KTM 3 3      
54.Keith Rother VIRGINIA, MN KTM 2    2   
55.Aiden T Laco RICHLANDTOWN, PA YAM 2   2    
56.Courtney Anderson CHISHOLM, MN UNK 1    1   
57.Alex J O'rourke OLD TAPPAN, NJ KTM 1   1